Workshopy Podmalby na skle v muzeu v Deštném v Orlických horách

V srpnu 2020 proběhnou u příležitosti výstavy Malované na skle v Muzeu zimních sportů, turistiky a řemesel v Deštném v Orlických horách nejméně tři workshopy lidové techniky podmalby na skle přímo pod vedením malířky Janky Schmidtové. Každého z workshopů se může zúčastnit nejvýše 10 účastníků, kteří se na něm naučí techniku malby při vytváření vlastního obrázku. Minimální počet pro konání workshopu jsou 4 účastníci. Případné zrušení termínu vám oznámíme 5 dní předem. K těmto workshopům nyní nabízíme celkem čtyři termíny. V případě malého zájmu o některý z termínů bude tento termín zrušen a nabídnut termín jiný.

Workshopy proběhnou v Muzeu v Deštném v Orlických horách. Délka workshopu bude 7 hodin včetně přestávek – tj. od 10 do 17 hodin. Kromě Janky Schmidtové vám bude během workshopu nápomocná asistentka.

Domů si kromě mnoha nových zkušeností a znalostí a skvěle stráveného dne odnesete vámi vytvořený obrázek. Účast na workshopu je zpoplatněna částkou 500 Kč, která bude splatná převodem na účet spolku po vaší registraci na workshop. V případě, že se workshopu nezúčastníte z vlastní vůle, vrátíme vám 250 Kč. Pokud termín workshopu zrušíme z důvodu nízkého zájmu, vrátíme vám celou částku. Platba slouží pro pokrytí nákladů za výtvarné potřeby ad., které jsou během workshopu k dispozici.

Stravování není zajištěno, ale podle zájmu účastníků je možné objednat dovoz oběda (pizza atp.).

Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

Registrační formulář:

Zadejte prosím Váš e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat.
První workshop podmalby na skle v roce 2019 ve staré škole na Šedivinách
Print Friendly, PDF & Email

Web věnovaný aktivitám Šedivinského spolku